Jakość produktów WINIARY jest dla nas najważniejsza

Dbamy o to, co ważne

Dbamy o to, co ważne

Jakość produktów to nie tylko najlepszy smak. To przede wszystkim składniki, z których są zrobione – ich pochodzenie oraz wartości odżywcze. To także produkcja z poszanowaniem środowiska naturalnego. Przed nami jeszcze wiele do zrobienia, dlatego każdego dnia wkładamy wiele energii, by zmieniać nasze produkty na lepsze – zgodnie z waszymi oczekiwaniami.

Zobacz jak my, pracownicy WINIARY oraz nasi dostawcy, dbamy o to, co ważne – jakość naszych produktów.

Składniki, które znasz ze swojej kuchni

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dbasz o to, co jesz. Dlatego w WINIARY z roku na rok poprawiamy receptury naszych produktów. Aktualnie 93% ze wszystkich składników używanych w naszej fabryce w Kaliszu to składniki, które dobrze znasz.

Poznaj skład

Polskie składniki

Dbamy o to, skąd pochodzą składniki, które trafiają do naszych produktów. Dlatego większość z tych używanych w fabryce w Kaliszu pochodzi od polskich dostawców.

Poznaj historie naszych dostawców

W trosce o Twoją dietę

Jedną z podstawowych wartości w WINIARY jest dbanie o zbilansowaną dietę i Twoje dobre samopoczucie. Kierujemy się nią, pracując nad nowymi produktami, udoskonalając receptury tych już obecnych na rynku oraz edukując poprzez nasze opakowania.

Poznaj szczegóły

W trosce o środowisko

W WINIARY wiemy, że ekologia jest bardzo ważna, dlatego zobowiązaliśmy się do redukcji odpadów wytwarzanych przez naszą fabrykę w Kaliszu. W 2015 roku nasz zakład uzyskał status „Zero odpadów”, dlatego możemy z dumą powiedzieć, że nie przyczyniamy się do powstawania wysypisk śmieci.

Dowiedz się więcej

W trosce o przyszłe pokolenia

Jak co roku pragniemy edukować młodzież w zakresie zasad prawidłowego żywienia oraz świadomego budowania nawyków żywieniowych.

W poprzednich edycjach Programu edukacyjnego, dzięki ścisłej współpracy z nauczycielami, udało się nam przeprowadzić lekcje z prawie milionem uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych z całej Polski!

Dowiedz się więcej o programie