Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Marka WINIARY jest znana Polakom od ponad 75-ciu lat. Produkty znajdujące się w jej portfolio są synonimem domowej kuchni, rodzinnej atmosfery oraz doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z inspirującym i współczesnym podejściem do gotowania.

Wśród znanych i cenionych produktów znajdują się m.in. POMYSŁ NA..., zupy, buliony, sosy, majonezy, dania instant, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych. Wszystkie pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić smaczny, domowy posiłek. Chętnie korzystają z nich zarówno wielbiciele kuchni tradycyjnej, jak i współczesnej.

Po sprawdzone przepisy, liczne inspiracje i pomysły na każdy dzień, zapraszamy Cię na codziennie na Winiary.pl, jedną z najpopularniejszych stron kulinarnych w Polsce, oraz na nasze kanały social media.

Historia marki

Marka WINIARY jest rozpoznawana przez ponad 99% Polaków, a jej produkty zajmują wiodące pozycje w większości segmentów rynku wyrobów kulinarnych. W jednych z największych badań konsumenckich dotyczących zaufania do marek, przeprowadzanym przez Reader’s Digest w kilkunastu krajach Europy, marka WINIARY wielokrotnie została uznana za najbardziej godną zaufania markę wyrobów spożywczych w Polsce.

Na opakowaniach wszystkich produktów WINIARY znajduje się KOMPAS ŻYWIENIOWY, który pomaga zaplanować zbilansowany dzienny jadłospis. KOMPAS ŻYWIENIOWY składa się m.in. z tabeli wartości odżywczych, w której znajdziesz informacje o tym, ile kalorii, białka, węglowodanów, tłuszczów, błonnika i sodu zawiera jedna porcja produktu lub przygotowanej potrawy. Dodatkowo zamieściliśmy też wskaźnik GDA z przodu opakowania, który informuje, ile procent wskazanego dziennego spożycia pokrywa jedna porcja konkretnego produktu lub przygotowanego z nim dania.

Marka WINIARY stale się rozwija i pragnie utrzymywać bliski kontakt ze swoimi konsumentami. Dlatego powstał Serwis Konsumenta WINIARY, który odpowiada na pytania dotyczące poszczególnych produktów, ich składu czy propozycji zastosowania. Każdy konsument może kontaktować się z Serwisem listownie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, poprzez witrynę www.winiary.pl oraz dzwoniąc na linię telefoniczną 0-800 16 16 66.

Polityka jakości

Marka WINIARY jest znana i rozpoznawana przez ponad 99% polskich konsumentów.

Logo Nestle

 

Korzystając z know-how oraz technologii wniesionej przez Nestlé, marka WINIARY udoskonaliła i unowocześniła receptury, smaki oraz opakowania produktów znajdujących się w jej portfolio.

W zakładzie wprowadzono system zapewnienia jakości Nestlé oraz międzynarodowy system jakości ISO 9001.

Certyfikat jakości

W styczniu 1997 Majonez Dekoracyjny WINIARY otrzymał znak jakości Q - jako wyraz uznania Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji dla produktów wyróżniających się bardzo wysoką jakością. Rok później kapituła konkursu Teraz Polska przyznała Majonezowi Dekoracyjnemu WINIARY godło "Teraz Polska".

Zarejestruj się na Winiary i zyskuj specjalne korzyści!

Dostęp do My Menu Plan - plannera posiłków
E-book Obiady bez marnowania Jagny Niedzielskiej
Kody rabatowe i darmowa dostawa od Frisco