Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Marka WINIARY jest znana Polakom od ponad 75-ciu lat. Produkty znajdujące się w jej portfolio są synonimem domowej kuchni, rodzinnej atmosfery oraz doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z inspirującym i współczesnym podejściem do gotowania.

Wśród znanych i cenionych produktów znajdują się m.in. POMYSŁ NA..., zupy, buliony, sosy, majonezy, dania instant, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych. Wszystkie pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić smaczny, domowy posiłek. Chętnie korzystają z nich zarówno wielbiciele kuchni tradycyjnej, jak i współczesnej.

Po sprawdzone przepisy, liczne inspiracje i pomysły na każdy dzień, zapraszamy Cię na codziennie na Winiary.pl, jedną z najpopularniejszych stron kulinarnych w Polsce, oraz na nasze kanały social media.

Historia marki

Marka WINIARY jest rozpoznawana przez ponad 99% Polaków, a jej produkty zajmują wiodące pozycje w większości segmentów rynku wyrobów kulinarnych. W jednych z największych badań konsumenckich dotyczących zaufania do marek, przeprowadzanym przez Reader’s Digest w kilkunastu krajach Europy, marka WINIARY wielokrotnie została uznana za najbardziej godną zaufania markę wyrobów spożywczych w Polsce.

Na opakowaniach wszystkich produktów WINIARY znajduje się KOMPAS ŻYWIENIOWY, który pomaga zaplanować zbilansowany dzienny jadłospis. KOMPAS ŻYWIENIOWY składa się m.in. z tabeli wartości odżywczych, w której znajdziesz informacje o tym, ile kalorii, białka, węglowodanów, tłuszczów, błonnika i sodu zawiera jedna porcja produktu lub przygotowanej potrawy. Dodatkowo zamieściliśmy też wskaźnik GDA z przodu opakowania, który informuje, ile procent wskazanego dziennego spożycia pokrywa jedna porcja konkretnego produktu lub przygotowanego z nim dania.

Marka WINIARY stale się rozwija i pragnie utrzymywać bliski kontakt ze swoimi konsumentami. Dlatego powstał Serwis Konsumenta WINIARY, który odpowiada na pytania dotyczące poszczególnych produktów, ich składu czy propozycji zastosowania. Każdy konsument może kontaktować się z Serwisem listownie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, poprzez witrynę www.winiary.pl oraz dzwoniąc na linię telefoniczną 0-800 16 16 66.

Polityka jakości

Marka WINIARY jest znana i rozpoznawana przez ponad 99% polskich konsumentów.

Logo Nestle

 

Korzystając z know-how oraz technologii wniesionej przez Nestlé, marka WINIARY udoskonaliła i unowocześniła receptury, smaki oraz opakowania produktów znajdujących się w jej portfolio.

W zakładzie wprowadzono system zapewnienia jakości Nestlé oraz międzynarodowy system jakości ISO 9001.

Certyfikat jakości

W styczniu 1997 Majonez Dekoracyjny WINIARY otrzymał znak jakości Q - jako wyraz uznania Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji dla produktów wyróżniających się bardzo wysoką jakością. Rok później kapituła konkursu Teraz Polska przyznała Majonezowi Dekoracyjnemu WINIARY godło "Teraz Polska".

Dołącz do społeczności Winiary!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy m.in.
Planer posiłków - My Menu Plan
E-booki od Jagny Niedzielskiej
Newslettery z przepisami i poradami