Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nie czekaj z deserem na weekend czy uroczystą okazję. Wejdź do kuchni jeszcze dziś! Dobrą okazją na deser będzie np. wyjście z pracy o czasie, udane zakupy czy powrót z wyprawy rowerowej - takie momenty aż proszą się o osłodzenie! Podkreśl piękno codzienności pucharkiem budyniu czy galaretki Winiary! Znajdź swoją okazję na deser!

SEKCJE DESEROWE

Desery na zimno

Desery na zimno sprawdzą się na słoneczne popołudnia, upały czy niezapowiedzianych gości. Co najmniej połowę pracy wykona za Ciebie lodówka - a nagrodą będą ciepłe uściski i uśmiechy podczas jedzenia :-) Na zimno przygotować możesz np. pucharki z owocami i galaretką, lody, sorbety czy lekkie musy owocowe.

Desery na ciepło

Nasze desery na ciepło poprawią Ci humor w deszczowy poniedziałek, będą miłym zakończeniem spaceru połączonego z przeskakiwaniem przez kałuże, a zimą rozgrzeją uczestników bitwy na śnieżki lub sprawią, że trafisz przez żołądek do serca ukochanej osoby. Po zjedzeniu ciepłego budyniu, owocowego kisielu czy gofrów na sercu od razu robi się cieplej, prawda?

Ciasta

Słodkie podziękowanie za przysługę? Próba domowego przekupstwa – np. w sprawie remontu? ;-) A może po prostu dobry pretekst do wypicia jeszcze jednej kawy? Kawy i ciasta nigdy dość! Blacha pachnącej cynamonem szarlotki lub sernik ociekający karmelem na pewno ucieszy każdego, komu trafi się kawałek. Ciasta wydają Ci się wyzwaniem? Mamy też proste przepisy, które zawsze się udają. Możesz zachować je w tajemnicy.

Desery na szybko

Niespodziewany dzień wolny? Wyczekane dobre wieści? Nowa sukienka, w której bosko wyglądasz? A może coś na pocieszenie – np. na stłuczone kolano? Złap te chwilę i zrób w 15 minut spontaniczny deser-niespodziankę, którego nikt się nie spodziewa. Takie smakują najlepiej! Może skusisz się na budyń waniliowy Winiary z sokiem malinowym w pucharku? Dobrym pomysłem będzie też warstwowy, kolorowy deser z kisielem wiśniowym i brzoskwiniowym i owocami. Słodki dylemat, ale... każde rozwiązanie będzie pyszne!

Dekorowanie

Szybkie i sprytne sposoby na zdobienie deserów. Uczyń z małego słodkiego gestu wielką przyjemność!
Wasza okazja na deser | Desery Winiary

Moc słodkich okazji

Każda okazja jest dobra i wystarczająca, aby stworzyć w kuchni coś słodkiego. Szykowanie deserów jest okazją do rozpieszczania siebie i innych - nawet, jeśli nieco się przy tym ubrudzisz. Poznaj nasze słodkie porady, zaskakujące sposoby na dekorowanie deserów oraz sprytne triki Zero Waste, a przygotowanie dowolnego deseru nawet bez okazji i na szybko, pójdzie Ci jak po maśle!

Sprawdź

Dołącz do społeczności Winiary!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy m.in.
Planner posiłków - My Menu Plan
E-booki od Jagny Niedzielskiej
Newslettery z przepisami i poradami
Kody rabatowe i darmową dostawę ze sklepu Frisco
Ciesz się gotowaniem z Winiary | Produkty Winiary

Ciesz się gotowaniem z Winiary

Szukasz pomysłu na szybki deser dla niespodziewanych gości? A może przepisu na ciasto, którym podziękujesz komuś za pomoc czy przysługę? Z naszymi produktami z łatwością przyrządzisz słodkie pyszności na różne okazje.

Zobacz produkty