1

2

Przepisy

Magazyn kulinarny WINIARY Kuchnia od Kuchni

Czekamy na Ciebie w naszej internetowej kuchni, otwartej przez całą dobę! Zapraszamy na wspólne gotowanie i ploteczki, na wymianę przepisów i kulinarnych sekretów oraz… fantastyczne konkursy z nagrodami! Tu zawsze coś się dzieje i zawsze można spotkać ludzi, którzy kochają gotować i pogadać. Dołącz do społeczności Winiary.pl i baw się pysznie razem z nami!

Konkursyna dziś

Słodki konkurs wielkanocny

Zainspiruj się naszym przepisem na babkę na bazie Majonezu Dekoracyjnego WINIARY i przygotuj swoją wersję. Udekoruj ją pięknie z najmłodszymi domownikami, zrób zdjęcie i wyślij je do nas na adres mailowy: konkurs@magazyn-winiary.pl lub na adres Lemon Sky J. Walter Thompson Poland, ul. Krakowska 88a, 50-427 Wrocław, z dopiskiem: „BABA”.

5 najładniejszych prac zostanie nagrodzonych zestawem o wartości 250 zł: forma do pieczenia babki i produkty WINIARY.

Czas trwania konkursu: od 04.04.2017 roku do 30.04.2017 roku

Zobacz regulamin

Ankieta

Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką ankietę, dzięki której będziemy mogli zrobić dla Ciebie jeszcze lepszy magazyn. Wystarczy, iż wydrukujesz ankietę, wypełnisz ją i wyślesz na adres: Lemon Sky J. Walter Thompson Poland, ul. Krakowska 88a, 50-427 Wrocław, z dopiskiem: „ANKIETA WINIARY” albo zdjęcie lub skan na adres mailowy: konkurs@magazyn-winiary.pl

Spośród wszystkich odpowiedzi wyłonimy 10 najciekawszych, które nagrodzimy kartami przedpłaconymi o wartości 200 złotych.

Czas trwania Konkursu: od 04.04.2017 roku do 31.05.2017 roku

POBIERZ ANKIETĘ
Zobacz regulamin

Aktualne wydanie
Wiosna/Lato 2017

Zobacz archiwalne numery:

Poznaj nasze propozycje pełne pomysłów, inspiracji, a jednocześnie tradycyjnego smaku: