Winiary. Żyj smacznie i zdrowo

Formularz zgłoszeniowy

Serdecznie Państwa zapraszamy do zgłaszania klasy do programu i zamówienia zestawu dydaktycznego.

Prosimy o wypełnienie poniższego kwestionariusza. Zestaw dydaktyczny zostanie wysłany do Państwa kurierem pod wskazany adres. Poinformujemy Państwa o wysyłce drogą elektroniczną.

Uprzejmie informujemy, że jedna placówka szkolna może zamówić jeden zestaw edukacyjny. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zestawy w V edycji programu posiadają niezbędną liczbę materiałów (książeczki kulinarne, plakaty, ankiety itd.), aby przeprowadzić zajęcia w trzech klasach.

Czy brał/a Pan/i udział w I edycji naszego programu?  
Czy brał/a Pan/i udział w II edycji naszego programu?   
Czy brał/a Pan/i udział w III edycji naszego programu?   
Czy brał/a Pan/i udział w IV edycji naszego programu?   
Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Regulaminem Akcji Żyj Smacznie i Zdrowo  
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji dotyczącej przebiegu niniejszej Akcji na podany adres (adresy) komunikacji elektronicznej.  
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nestlé Polska SA w celu poinformowania mnie o kolejnych edycjach Akcji Żyj Smacznie i Zdrowo, w tym przesłania tych informacji na podany adres (adresy) komunikacji elektronicznej.  
Administratorem Państwa danych osobowych jest Nestlé Polska S.A., ul. Szturmowa 2, 02-678 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z niniejszą Akcją Żyj smacznie i zdrowo, a w przypadku udzielenia zgody dotyczącej przetwarzania danych osobowych w związku z kolejnymi edycjami tej Akcji, również w tych celach.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a uczestnik ma prawo do wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.