Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Przepisy 283

Idealny stół Wielkanocny to nie tylko przepisy na pyszne jajka wielkanocne: w cieście francuskim, faszerowane, wiosenne, na twardo z Majonezem Dekoracyjnym WINIARY, ale również potrawy ze schabem, marynowane szynki i przepyszne ciasta: mazurki i babki wielkanocne! Sprawdź nasze przepisy na słodkie babki (także bezglutenowe) i inne ciasta na Wielkanoc!

Wśród naszych przepisów na potrawy na Wielkanoc znajdziesz pomysł nie tylko na wielkanocny schab w galarecie, ale również przepis schab pieczony po warszawsku: z farszem chrzanowo-maślanym, podawany z jajkami ugotowanymi na twardo, majonezem i pomidorkami. Wspaniałym wielkanocnym przepisem jest również szynka marynowana w jałowcu. Z wyjątkowych przepisów na mięsa na Wielkanoc mamy także propozycję łączącą smak słodkich owoców i wytrawnych mięs: świąteczny schab nadziewany morelami i migdałami oraz pomysł na wielkanocną golonkę: w galarecie z kaparami i marchewką. Zobacz, jakie sałatki wielkanocne podawać do mięs!

Wielkanoc to również moc jajek: marmurkowych, na twardo, faszerowanych. Zajrzyj koniecznie do naszych przepisów na tradycyjne jajka wielkanocne. I nie zapomnij o pisankach, które możesz podziwiać z rodziną przy smakowitym wielkanocnym śniadaniu, przez które aż nie chce się odchodzić od stołu! Sprawdź, jakie polskie tradycje wielkanocne kultywujemy i co najczęściej znajduje się wśród najlepszych potraw na Wielkanoc!