Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Kolorowe, pyszne i atrakcyjnie wyglądające zarówno w salaterce, jak i na talerzu sałatki wielkanocne to prawdziwa ozdoba świątecznego stołu. Bo Wielkanoc do doskonała okazja, by wypróbować fantazyjne przepisy na wielkanocne sałatki: z warzywami, szynką, Majonezem Dekoracyjnym WINIARY, a także pomysły na sałatki na Wielkanoc z dodatkiem jajek oraz wyjątkowo dekoracyjną - warstwową sałatkę na wielkanocny stół.

Możesz je podać na wielkanocne śniadanie, jako przystawkę do obiadu (np. do pieczonego schabu), podawać ze świeżymi kromkami chleba posmarowanymi masłem czosnkowym, bagietkami czy bułeczkami. Polecamy rozmaite sałatki na Wielkanoc: łączące smak mięs i owoców (sałatkę z kurczakiem i ananasem), z tradycyjną białą kiełbasą i jajkami na twardo, sałatki wiosenne (z porem czy selerem naciowym), eleganckie i efektowne sałatki warstwowe (z tuńczykiem lub śledziem).

Wielkanoc po polsku wypada znakomicie z pyszną i wartościową pod względem odżywczym sałatką jarzynową, a doskonały smak rozmaitych sałatek wielkanocnych może Ci zapewnić sprawdzony Majonez Dekoracyjny WINIARY, który połączy różnorodne składniki w smakowitą całość!