Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Przepisy 36

Śniadanie na wynos

Rano nigdy nie masz czasu, żeby coś zjeść, a potem przez większość dnia brak Ci energii? Mamy na to sposób! Śniadanie na wynos to idealna opcja, gdy poranny posiłek w domu nie wchodzi w grę. Czas skończyć z wymówkami i zapominaniem o tym pierwszym i najważniejszym posiłku. To właśnie on jest dla nas źródłem energii i cennych składników odżywczych, o których powinniśmy pamiętać od początku każdego dnia.

Pyszne przepisy na śniadanie na wynos

Śniadanie na wynos wydaje się trudne do skomponowania? Nic bardziej mylnego! Śniadanie na wynos daje  wiele możliwości – możemy łączyć rozmaite produkty, zmieniać je w zależności od sezonu, testować różne przepisy, jak chociażby śniadania na ciepło czy na słodko, które świetnie sprawdzą się też w wersji na wynos. Wśród naszych propozycji są między innymi kolorowe sałatki, placuszki, tortille, wytrawne muffinki czy bowle pełne samych pyszności.

Śniadanie na wynos dla zabieganych

Poranny chaos i ciągłe patrzenie na zegarek nie sprzyjają porannym posiłkom. Wtedy właśnie warto wybrać opcję śniadania na wynos. Część naszych przepisów bez problemu możesz przygotować poprzedniego dnia, a rano spakować do lunchboxa i zabrać ze sobą do pracy, szkoły na uczelnię, dzięki czemu zaoszczędzisz jeszcze więcej czasu. Przekonaj się, że przygotowywanie śniadań na wynos wcale nie jest skomplikowane, a Twój organizm z pewnością doceni poranną porcję witamin i minerałów, które pozwolą mu pracować na najwyższych obrotach.