Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Przepisy 37

Fit śniadanie – zdrowy początek dnia

Śniadanie to najważniejszy posiłek, o którym każdy z nas powinien pamiętać. Nie rezygnuj z niego, lecz znajdź smaczne przepisy, dzięki którym urozmaicisz codzienne menu. Wybierz fit śniadania, które pozwolą Ci odkrywać nowe smaki i są źródłem wielu cennych składników odżywczych.

Chcesz smacznie i zdrowo zacząć kolejny dzień? Sprawdź nasze propozycje na pyszne i proste w przygotowaniu fit śniadania. To najprostszy sposób, żeby jeszcze lepiej zacząć kolejny dzień pełen wyzwań.

Pomysły na rozgrzewające fit śniadania

Jesień i zima to wymagający czas dla naszych organizmów. Często sięgamy wtedy po ciepłe, pożywne  dania pełne rozmaitych przypraw, które nie tylko zaspokajają apetyt, ale też rozgrzewają nas od środka. Czy to znaczy, że w tym okresie musimy zrezygnować z fit śniadań? Wręcz przeciwnie! Z powodzeniem możemy je przygotowywać przez cały rok, wybierając odpowiednie przepisy i łatwo dostępne produkty. Sprawdź nasze propozycje na jesienne i zimowe fit śniadania!   

Fit śniadania na wiosnę i lato

Wiosną i latem następuje zmiana w naszym sposobie odżywiania – nasz apetyt jest mniejszy, a w codziennym menu pojawiają się znacznie bardziej orzeźwiające i lekkie posiłki. W tym czasie również doskonale sprawdzą się pomysły na kolorowe i smaczne fit śniadania, które przygotujesz głównie ze świeżych sezonowych warzyw i owoców, jajek, mięsa czy nabiału. Sałatki, koktajle, szybkie kanapki czy pasty do pieczywa – to tylko kilka naszych propozycji na wiosenne i letnie fit śniadania, których nie możesz przegapić!