Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Tradycyjna zupa grochowa na wędzonce, z dodatkiem ziemniaków, czosnkiem i majerankiem czy niebanalna grochowa z soczewicą, przyprawiana curry i sosem sojowym? Grochówka z parmezanem i grzaneczkami czosnkowymi też kusi podniebienie, a ślinka cieknie na myśl o zupie grochowej z chrupiącym, podsmażanym boczkiem wędzonym i pachnącą natką pietruszki…Z kolei miłośnikom klasycznych zup może przypaść najbardziej do gustu grochówka z kapustą kiszoną, golonką i selerem.

Niezależnie od tego, czy w kuchni kierujesz się tradycją, czy lubisz kulinarne eksperymenty, pożywna, gęsta i rozgrzewająca zupa grochowa z kiełbasą śląską, boczkiem czy golonką jest daniem, które teraz dzięki Zupie Grochowej Nasza Specjalność WINIARY ugotujesz znacznie szybciej!

Zapoznaj się z naszymi pomysłami na zupę grochową: z mieszanką warzywną, z soczewicą i podwójną porcją mięsa (kiełbasą śląską i boczkiem wędzonym!), karkówką i podsmażoną cebulką lub rozgrzewającym imbirem. Smacznie brzmi też kremowa grochówka – z ziemniaczanym puree!

Pożywna grochowa siły doda!