Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Desery to rodzaj dań uwielbiany nie tylko przez dzieci. Odrobina słodyczy poprawi humor każdemu i będzie stanowiła idealne zwieńczenie obiadu. Przepisy na ciasta to jednak niejedyne rozwiązanie dla domowego deseru. Ich wadą jest długi czas przygotowywania i pieczenia. Alternatywę stanowią desery w pucharkach, które można przygotować o wiele szybciej, a także w mniejszych porcjach. Mini desery na zimno w pucharkach to doskonałe rozwiązanie na co dzień i od święta.

Szybki deser w szklance lub pucharku jest niezwykle elegancki – można go wygodnie jeść, a dodatkowo eksponuje walory deseru, np. różnokolorowość czy warstwowość. Warto więc zdecydować się na podanie deseru w pucharku, na przykład urządzając przyjęcie czy spotkanie ze znajomymi. Możesz zaserwować desery bez pieczenia w pucharkach, na przykład z kaszy manny czy serniczki na zimno, które na talerzu po prostu nie utrzymają swojej formy! Jeśli natomiast chcesz zabłysnąć i zaskoczyć swoich gości efektownie wyglądającym deserem, przygotuj deser zebrę waniliowo-czekoladową lub tiramisu. W pucharkach każdy deser będzie prezentował się wspaniale!

Sprawdź, jak wiele przepisów na łakocie w pucharkach proponujemy i znajdź najlepszy szybki deser dla dzieci i dorosłych!