Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Przepisy 194

Obiad za grosze to dział dla wszystkich tych, którzy albo nie lubią wydawać majątku na jedzenie, albo mają ograniczony budżet i muszą chwilowo zaoszczędzić na kulinarnych smakołykach. Tani obiad to świetne rozwiązanie dla studentów czy osób na dorobku, które dzięki niemu mogą skupić się na innych, ważnych dla nich rzeczach. Warto zachować ulubione przepisy na niskobudżetowe obiady, by móc do nich wracać zawsze wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Rozwiązania ekonomiczne bywają też często ekspresowe, a tani i szybki obiad to możliwość podwójnie dobra. A nawet potrójnie – ponieważ taki posiłek może być też niezwykle smaczny, wystarczy tylko dobry pomysł na obiad.

Pomysł na tani obiad pozwala nieraz osiągnąć jeszcze jedną korzyść, ponieważ dania o niewielkiej ilości nisko przetworzonych składników, głównie warzywnych, to nie tylko tani obiad, ale też lekki obiad, który pozwala osiągnąć i utrzymać zgrabną sylwetkę.

Co zrobić na obiad szybko i tanio? Niskobudżetowo przygotujesz takie rarytasy jak kluski śląskie z sosem pieczeniowym, pieczarki faszerowane, makaron z truskawkami, zapiekankę makaronową ze szpinakiem, garnek chłopski i wiele innych. Zapraszamy po przepisy na tanie (ale efektowne) obiady!