Krystyno, polecamy robić dżem z młodego rabarbaru (jak najmłodszych pędów). Starsze mogą być gorzkie, zwłaszcza w przetworach.
Vera
Czy rabarbar nie trzeba obierać?
Czy ta opinia jest przydatna?
Vero, dziękujemy za celną uwagę! rabarbar, zwłaszcza starszy, trzeba obrać, bo może być łykowaty. Dodamy wzmiankę o tym do przepisu.
Krystyna