Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Żyjesz w biegu? Brakuje Ci czasu na dokładne planowanie posiłków?  
My Menu Plan zrobi to za Ciebie! To Twój darmowy, inteligentny i spersonalizowany planner dań. Po ustawieniu preferencji w sekundę otrzymasz gotowy zestaw posiłków na kolejne dni. Przetestuj plan już dziś! 

Wybierz swoją dietę, rutynę posiłków oraz ewentualne alergie. Wyklucz też składniki, za którymi nie przepadasz i... gotowe! Wystarczy kilka kliknięć i gotowy do realizacji My Menu Plan jest już Twój. Nie musisz go odnawiać. W planie codziennie będą czekać na Ciebie przepisy zgodne z Twoimi wybranymi wcześniej preferencjami. Ciesz się gotowaniem!  

Sprawdź, jakie to proste!  

Twoje korzyści w My Menu Plan

My Menu Plan samodzielnie zaplanuje za Ciebie i dostarczy Ci gotowe zestawy przepisów dopasowanych do Twoich potrzeb. Docenisz go zwłaszcza, jeśli masz sporo obowiązków i dużą rodzinę. Nie zmarnujesz już ani chwili na obmyślanie menu. Z My Menu Plan oszczędzasz czas i masz swój jadłospis w jednym miejscu. Bez przyklejania karteczek na lodówce i zgubionych notatek!

Jak stworzyć swój plan?

1. Zaloguj lub zarejestruj się w Winiary
2. Ustaw w My Menu Plan swoje preferencje
3. Twój plan jest gotowy. Gotuj!

Preferencje menu ustawisz, klikając w ikonkę My Menu Plan po zalogowaniu się.
Jak stworzyć My Menu Plan Winiary | Instrukcja logowania

Dopasuj My Menu Plan do siebie

W swoim planie szybko zmienisz ustawienia dotyczące diety, posiadanych alergii czy dziennej rutyny posiłków i wykluczysz przepisy ze składnikami, których nie lubisz. Dodasz też ręcznie inne ulubione przepisy z serwisu Winiary. Po zatwierdzeniu zmian menu na dziś i kolejne dni wygeneruje się automatycznie. Chwila i gotowe!