Dziękujemy za wskazówki - jesteśmy bardzo ciekawi smaku gotowej czerniny w Twojej wersji :)
Małgorzata
Mój przepis. Ugotować rosół na grzbiecie skrzydełkach i szyi z kaczki.Wyjąć włoszczyznę i mięso. Wrzucić suszone śliwki, jabłka i gruszki. Po ugotowaniu wyjąć.wszystkie ugotowane owoce zblendować i włożyć do wywaru. Odlać trochę rosołu, ostudzić, wlać do niego krew. Wymieszać, wlać do rosołu. Doprawić octem, wsypać cukier wanilinowy, cynamon. Zupa musi być w smaku słodko - kwaśna. Smakuje rewelacyjnie. Życzę smacznego oraz o opinię. Pozdrawiam wszystkich smakoszy słodkich zup.
Czy ta opinia jest przydatna?
Małgorzato, dziękujemy za podzielenie się swoim sposobem na czerninę! Prosimy tutaj o opinię, kiedy już ktoś zrobi zupę wg tego przepisu! :)
Wielkopolanin
Bardzo proszę nie nazywać tego czegoś Czerniną.
Czy ta opinia jest przydatna?
To nasza interpretacja. Przepis oczywiście można zmodyfikować lub wykonać po swojemu. Pozdrawiamy!
Małgorzata