Lubimy czytać takie opinie. Dziękujemy i pozdrawiamy! 😊
Witold
Zawsze byliście normalni, znajacy rynek a nie mody i życzliwi konsumentom:)
Czy ta opinia jest przydatna?
Dziękujemy. To dla nas olbrzymi komplement. :-)
Grazyna