Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Zaczęłam dziś rozmyślać nad zupą pomidorową z grissini, którą zamierzam przygotować. I pomyślałam, że skoro jest inspirowana ostatnimi wakacjami we Włoszech, to przy okazji chwalę się moimi zakupami z wyjazdu do Włoch 🙂 Nie ma ich wiele, bo mój mąż jest absolutnym przeciwnikiem zakupów, a ja lubię z każdego miejsca, w którym jestem, przywieźć do domu jakiś drobiazg – szczególnie kulinarne pamiątki. Często są to kubeczki, filiżanki lub drewniane aniołki, których mam już kilka.

Te drobiazgi przypominają mi miejsca, które odwiedziłam. 

WINIARY ZwZ

Tym razem kupiłam cudne filiżaneczki do espresso w kolorze czerwonym i beżowym. Idealnie pasują do mojej kuchni.

Pierwsza kawa w domu, już została z nich wypita ☺️

WINIARY ZwZ

Nie mogłam nie przywieźć z Włoch kolekcji makaronowej. Kupiłam zestaw makaronów kuchni włoskiej, regionalnej oraz pasiaste kokardki i świderki.

WINIARY ZwZ

Przywiozłam też taką oto kolekcję soli w różnych kolorach. Żałuję, że nie udało mi się kupić więcej rzeczy, ale nasze autko i tak wypełnione było po brzegi. Część bagażu w drodze powrotnej musieliśmy trzymać pod nogami :).

Teraz zostało tylko wymyślić przepisy na zupy, w których to wszystko wykorzystam. Będzie pysznie! ☺️

Ciesz się gotowaniem z Winiary - teaser full

Ciesz się gotowaniem z Winiary

Szukasz pomysłu na szybki obiad? A może sosu, który podkreśli smak Twoich dań? Z naszymi produktami z łatwością przyrządzisz aromatyczne potrawy na różne okazje.

Zobacz produkty