Sos to cichy bohater mięsnych dań - czy to duszonych pod przykryciem, czy pieczystych z piekarnika. Jak sobie z nim poradzić i się nie zrazić? Nowość od Winiary - Esencjonalny Sos Pieczeniowy - zadba o to, aby każde danie było w pełni udane.

1. Na różnie to bywa

Codziennie inny pomysł na obiad? I bardzo dobrze. Nowy Esencjonalny Sos Pieczeniowy sprawdza się świetnie w domowych warunkach. Ułatwi prace w kuchni w przypadku jeśli chcemy go użyć jako samodzielnego sosu do potraw. Z drugiej strony, przyjdzie nam z pomocą także w roli dosmaczacza - dopełniając przygotowywany przez nas obiad aromatem.

2. Na gorąco i na zimno

Z Esencjonalnym Sosem Pieczeniowym Winiary łamiesz zasady. Możesz go dodać do gorącego wywaru - w trakcie gotowania - aby sos dobrze się rozprowadził i nabrał pięknej, gładkiej konsystencji. A jeśli wolisz tradycyjnie, na chłodno... Nie ma problemu! Zmieszaj sos z zimną wodą, a gotowanie też obejdzie się bez grudek.

3. Na wygodne użycie

Z Esencjonalnym Sosem Pieczeniowym Winiary nic Ci się nie posypie ani nie wysypie. Za każdym razem gdy gotujesz z naszym sosem - dodajesz taką ilość, jakiej dokładnie potrzebujesz, a resztę cennego sosu zamykasz bezpiecznie w opakowaniu do wielokrotnego - i wygodnego - użytku!

4. Na dobry początek lub wspaniałe zakończenie

Bo nowego Esencjonalnego Sosu Pieczeniowego Winiary możesz dodać na każdym etapie gotowania. Sos możesz zmieszać z marynatą i obtoczyć w nim mięso, możesz rozprowadzić go w ciepłym wywarze, żeby podkreślić jego smak lub polać gotowe danie. To Ty tu jesteś szefem (kuchni).

5. Na czysto

Miseczka do rozmieszania, rondelek do zagotowania, trzepaczka, drewniana łyżka… Przygotowanie ulubionego sosu pieczeniowego do obiadu nie wymaga już od Ciebie brudzenia kilku garnków i masy akcesoriów kuchennych. Sos doprawisz i rozprowadzisz w tym samym naczyniu, w którym pieczesz lub gotujesz potrawę. Lubimy takie kuchenne porządki.
Ciesz się gotowaniem z Winiary - teaser full

Ciesz się gotowaniem z Winiary

Szukasz pomysłu na szybki obiad? A może sosu, który podkreśli smak Twoich dań? Z naszymi produktami z łatwością przyrządzisz aromatyczne potrawy na różne okazje.

Zobacz produkty