Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Już jutro wyruszam w drogę, w podróż moich marzeń. Od wielu lat bardzo chciałam pojechać do Włoch. Dlaczego? Włochy to piękny i słoneczny kraj, a sami Włosi są bardzo przyjaźni i bezpośredni, ale przede wszystkim kuchnia włoska jest jedną z moich ulubionych i chyba najlepszych na świecie. Cenię ją za prostotę i wysokiej jakości produkty. Zawsze chciałam skosztować prawdziwej włoskiej pizzy, spaghetti, bruschetty i wypić espresso we włoskiej kawiarence.

We Włoszech będę mieszkać razem z mężem i dziećmi w małym domku w pobliżu basenów, niedaleko słynnej Werony. Zdradzę Wam, że nasz domek posiada w pełni wyposażoną kuchnię, więc z pewnością nie raz zajrzę na włoski targ i ugotuję pyszną zupę dla swojej rodziny.

Mam zamiar dobrze się bawić, zwiedzać i oczywiście zrobić kulinarne zakupy.  Już widzę jak obładowany będzie nasz samochód w drodze powrotnej, bo mam słabość do gadżetów kuchennych, naczyń, ściereczek. Z pewnością zrobię też zapas makaronowy ☺️

Na razie nie zdradzam dokładnego planu podróży, bo może się zmienić. Tak to bywa, jeśli jedzie się z czteroosobową rodzinką.

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia.

Ciesz się gotowaniem z Winiary - teaser full

Ciesz się gotowaniem z Winiary

Szukasz pomysłu na szybki obiad? A może sosu, który podkreśli smak Twoich dań? Z naszymi produktami z łatwością przyrządzisz aromatyczne potrawy na różne okazje.

Zobacz produkty