Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

1.Bo stawiamy na polską kuchnię

Pożywne i obfite w dania mięsne - takie jest polskie menu. A Polacy, co niezmiennie od kilku lat pokazują ankiety, mówią: Lubimy polską kuchnię! Na naszych stołach króluje schab, a lokalnie rolady mięsne - czyli dania, które bez sosu się nie obejdą!

2. Bo lubimy wyrazisty smak

Choć podstawową funkcją posiłków jest zaspokojenie głodu, to nie można zapomnieć o zaspokojeniu naszych zmysłów smaku i węchu. Bogaty, intensywny smak głównego dania sprawia przyjemność na cały dzień.

3. Bo doceniamy domowe jedzenie

Niezapomniane zapachy unoszące się z kuchni i smak dzieciństwa niedzielnych obiadów? Doceniamy je i pamiętamy bardzo dobrze! Z pokolenia na pokolenie przygotowywano dania tradycyjnie, według domowych przepisów, a w nich prym wiodły potrawy mięsne - suto polane sosem. To nie przypadek, że podczas uroczystych spotkań przy stole, stawiamy właśnie na dobrze nam znane potrawy.

4. Bo lubimy, kiedy wszystkim smakuje

Sosy pieczeniowe to wygodny i sprawdzony przepis na udany obiad. Czy stawiamy pierwsze kroki w kuchni, czy też mamy za sobą lata kulinarnych doświadczeń - sos pieczeniowy zawsze staje na wysokości zadania. A efekt? Zawsze aromatyczne danie. Teraz, z Esencjonalnym Sosem jest jeszcze łatwiej: można go dodać zarówno do gorącego wywaru, rozmieszać na zimno w osobnym naczyniu lub połączyć z pozostałymi przyprawami do marynaty.
Ciesz się gotowaniem z Winiary - teaser full

Ciesz się gotowaniem z Winiary

Szukasz pomysłu na szybki obiad? A może sosu, który podkreśli smak Twoich dań? Z naszymi produktami z łatwością przyrządzisz aromatyczne potrawy na różne okazje.

Zobacz produkty