Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Jak zapewne widać na pierwszy rzut oka, na naszym blogu zaszły zmiany. Będzie ładniej, ale mamy też nadzieję, że ciekawiej! Zobaczcie jak!

Przede wszystkim chcemy Wam powiedzieć – dzień dobry w nowej odsłonie! Bardzo cieszymy się, że tak wiele z Was nas odwiedza i razem z nami tworzy społeczność Zakochanych W Zupach. Dlatego zapadła decyzja o tym, by troszkę ulepszyć naszego bloga.

Zacznijmy od tego, że rodzina Zakochanych W Zupach nam się rozrosła! Jola co prawda udaje się na zasłużony urlop od blogowania, ale wierzymy, że nie porzuci gotowania swoich wspaniałych zup i jeszcze kiedyś do nas zajrzy. Wyzwania zastąpienia Joli w codziennym zasilaniu bloga nowymi przepisami i pomysłami, podjęła się Ania – pasjonatka podróży, poszukiwaczka kulinarnych inspiracji i… kolekcjonerka łyżek! Ale żeby dodać naszej pasji do pysznych zup dodatkowej pikanterii, kilka razy w miesiącu poznacie także męski punkt widzenia. Zapewni go Tomek, który z pomocą żony i trzyletniej córeczki, od lat bloguje kulinarnie – jak sam mówi: zdrowo i kolorowo.

Jak widzicie, zmieniliśmy trochę oprawę Zakochanych W Zupach (teraz można się do nas dostać również z adresu www.winiary.pl/zakochane-w-zupach/), a wpisy są podzielone na te, w których znajdziecie przepisy na zupy, oraz takie, w których opowiemy Wam o wszystkim, co z zupą związane. Razem znajdziemy 5 sposobów na jeden produkt, wybierzemy idealne garnki, pojedziemy na inspirujące wycieczki albo sprawdzimy co jeść, gdy jest się na diecie. Postaramy się też lepiej służyć podpowiedziami już w samych przepisach – pod zupą grzybową podamy Wam linki do rzeczy, które mogą Wam się przydać: jak zbierać i suszyć grzyby, jak zrobić z nich przyprawę, no i oczywiście do innych pomysłów na grzybową :).

Chcemy też złapać z Wami lepszy kontakt i dać Wam możliwość tworzenia bloga razem z nami. Już teraz bardzo dużo z opisanych porad, jest inspirowana pytaniami, które zadajecie nam w mailach. Dlatego większość z nich trafi właśnie do kategorii „Pytania czytelników” – w tej kategorii szukajcie rozwiązań problemów w kuchni i porad. Zachęcamy też do przysyłania pytań i propozycji – bardzo interesuje nas o czym chcecie czytać! W końcu bloga piszemy, bo kochamy zupy i chcemy się tym zamiłowaniem dzielić z Wami!

Uporządkowanie blisko 500 wpisów, które napisaliśmy do tej pory (kiedy to zleciało?!) zajmie nam trochę czasu, więc prosimy o cierpliwość. Codziennie kolejne przepisy i wpisy trafiają do właściwych kategorii. Mamy nadzieję, że już niedługo każdy garnek trafi na swoją półkę, a Wy będziecie mogli razem z nami cieszyć się ładniejszym, ciekawszym i bardziej przejrzystym blogiem!

Z gorącymi jak domowy rosół pozdrowieniami :),

Agata, Jola, Ania i Tomek

Ciesz się gotowaniem z Winiary - teaser full

Ciesz się gotowaniem z Winiary

Szukasz pomysłu na szybki obiad? A może sosu, który podkreśli smak Twoich dań? Z naszymi produktami z łatwością przyrządzisz aromatyczne potrawy na różne okazje.

Zobacz produkty