Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Majonez z olejem awokado  WINIARY

Dobro płynące z natury olejów
Aksamitny, kremowy, wyrazisty w smaku z lekko orzechową nutą. Polecany do kanapek, sałatek, przekąsek , warzyw, past czy dipów.

 • Starannie dobrane wysokiej jakości składniki
 • Olej z awokado delikatnie tłoczony z miąższu awokado
 • Bez dodatku konserwantów
 • 100% jaj z chowu ściółkowego
 • Winiary winiary.pl
  Czy wiesz że …

  Olej z awokado, jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-9 (takie jak kwas oleinowy), które w odpowiedniej ilości mogą wywierać korzystny efekt zdrowotny. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

  Awokado​

  Awokado to owoc którego ojczyzną są tropikalne lasy Meksyku i Środkowej Ameryki. Delikatne w smaku, o maślanej konsystencji, ze względu na walory odżywcze i prozdrowotne nazywane jest często „masłem bogów”. Najliczniejszą grupą składników odżywczych zawartych w awokado są tłuszcze jednonienasycone, które zaliczane są do grupy tzw. dobrych tłuszczów.

  Awokado, czyli „super-food”, pasuje niemal na każdą porę dnia i do każdego posiłku. Sprawdzi się jako dodatek sałatek, kanapek, past ale również jako zamiennik masła do smarowania pieczywa.

  Olej z awokado​

  Olej z awokado tłoczy się z miąższu, a nie z pestek, jak ma to miejsce w przypadku większości tłuszczów.

  Cechą charakterystyczną oleju z awokado jest wysoka zawartość jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które w odpowiednich ilościach mogą korzystnie wpływać na zdrowie.

  Dołącz do społeczności Winiary!

  Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy m.in.
  Planer posiłków - My Menu Plan
  E-booki od Jagny Niedzielskiej
  Newslettery z przepisami i poradami
  Sałatka wiosenna z sosem majonezowo-jogurtowym | Przepis Winiary

  Ciesz się gotowaniem z Winiary

  Szukasz pomysłu na szybki obiad? A może sosu, który podkreśli smak Twoich dań? Z naszymi produktami z łatwością przyrządzisz aromatyczne potrawy na różne okazje.

  Zobacz produkty