Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Szukasz sprytnego sposobu na wprowadzenie większej ilości warzyw do diety Twojego dziecka? Mamy na to trzy apetyczne smaki – sprawdzone* na najmłodszych, najbardziej wymagających smakoszach:

  • Zupę z zielonymi warzywami Winiary,
  • Zupę z czerwonymi warzywami Winiary,
  • Zupę z pomarańczowymi warzywami Winiary.

Nowe zupy warzywne Winiary zawierają w składzie ponad 50% różnorodnych, suszonych warzyw, starannie dobrane przyprawy oraz oliwę. Pomyśleliśmy o wszystkim. W jakim kolorze będzie Twoje dzisiejsze menu?

Zupa z czerwonymi warzywami

Jeśli Twoje dziecko jada za mało warzyw, kremowa zupa z czerwonymi warzywami z pewnością je do nich zachęci. Kompozycja aż 7 różnych warzyw, których smak wzbogacają przyprawy oraz oliwa z oliwek, podana w formie pysznej kremowej zupy – to prosty sposób na włączenie warzyw do menu Twojej rodziny.

Zupa z pomarańczowymi warzywami

Zupa z pomarańczowymi warzywami to świetny patent na urozmaicenie codziennej diety! W opakowaniu znajdziesz aż 7 różnych warzyw, takich jak m.in batat, dorodna dynia, pomidory czy papryka, których smak wzbogacają starannie dobrane przyprawy i oliwa z oliwek. Czy będzie smakować? Sprawdziliśmy – dzieci jedzą ją z apetytem.

Zupa z zielonymi warzywami

Kremowa zupa z zielonymi warzywami to świetny sposób na urozmaicenie diety.
Podawaj ją z serem, chrupiącymi grzankami, orzechami lub uprażonymi pestkami. Pycha! Takie warzywa to wszyscy lubią. 
Zupy warzywne footer

Ciesz się gotowaniem z Winiary

Szukasz pomysłu na szybki obiad? A może sosu, który podkreśli smak Twoich dań? Z naszymi produktami z łatwością przyrządzisz aromatyczne potrawy na różne okazje.

Zobacz produkty

* Zupa pomarańczowa – została oceniona przez 79 dzieci w wieku 6-12 lat w badaniu przeprowadzonym przez IPSOS w maju 2020 roku. 78% mam potwierdziło, że produkt smakuje dzieciom.

* Zupa czerwona – została oceniona przez 86 dzieci w wieku 6-12 lat w badaniu przeprowadzonym przez IPSOS w maju 2020 roku. 76% mam potwierdziło, że produkt smakuje dzieciom.

* Zupa zielona – została oceniona przez 75 dzieci w wieku 6-12 lat w badaniu przeprowadzonym przez IPSOS w maju 2020 roku. 73% mam potwierdziło, że produkt smakuje dzieciom.

Zupy

Smakowało? Na pewno! Posprzątaj bałagan po obiedzie.

Wielomateriałowe opakowania po tych produktach (w tym po budyniach, kiślu czy zupie, z przewagą papieru) wyrzuć do żółtego pojemnika.

Dołącz do społeczności Winiary!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy m.in.
Planer posiłków - My Menu Plan
E-booki od Jagny Niedzielskiej
Newslettery z przepisami i poradami