Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Tanie zakupy z dostawą do domu

Odbierz rabat 25 zł + darmowa dostawa na pierwsze zamówienie lub rabat 10% na zakupy produktów Winiary w sklepie Frisco. Skorzystaj z kodów rabatowych – zrób tańsze zakupy, a skompletowane zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany adres. Zarejestruj się i otrzymaj swój kod!*
Kody rabatowe na zakupy i darmowa dostawa ze sklepu Frisco to tylko jedna z niespodzianek dla zarejestrowanych użytkowników. Posiadacze konta zyskują również inne benefity, w tym dostęp do My Menu Plan – indywidualnego plannera posiłków, newslettery z kolejnymi pysznymi przepisami i specjalne sezonowe e-booki kulinarne m.in. “Obiady bez marnowania Jagny Niedzielskiej”. Nie zwlekaj, dołącz do społeczności WINIARY! 

*Kod rabatowy obowiązuje wyłącznie na pierwsze zamówienie realizowane za pośrednictwem FriscoVanów w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Minimalna wartość zamówienia wynosi 100 zł. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami. Użytkownicy otrzymają kod w pierwszej wiadomości powitalnej po zarejestrowaniu się w serwisie. Kod można wykorzystać w jednej z dwóch opcji do wyboru: 1) rabat 25 zł + darmowa dostawa na pierwsze zamówienie lub 2) rabat 10% na zakupy produktów Winiary. Akcja rabatowa trwa do 30.11.2021.