Dziękujemy miły komentarz . Pozdrawiamy! 😊
Marcelina
Przepyszne burgery! Nawet miłośnikom mięsa smakowały! :)
Czy ta opinia jest przydatna?
Bardzo się cieszymy i potwierdzamy, są świetne też dla fanów mięsa!
Maria