Sezon na...

Nie daj się nudzie w kuchni!


Często gotujesz te same dania i wydaje Ci się, że nie potrafisz wyjść poza ramy sprawdzonych przepisów? Brakuje Ci pomysłu, jak urozmaicić gotowanie, odmienić obiady i zaskoczyć rodzinę? Jeżeli odpowiadasz twierdząco na te pytania, to znaczy, że dopadła Cię kulinarna nuda! Na szczęście mamy kilka pomysłów na jej przełamanie…

Aby wygonić nudę ze swojej kuchni, sprawdź nowe WINIARY Pomysły na…, które zwalczą monotonię i sprawią, że dobrze Ci znana pierś z kurczaka na obiad będzie wyjątkowo soczysta, aromatyczna i złocista!

WINIARY Pomysł na…Soczystego kurczaka w śmietankowym curry zagwarantuje przepyszną odmianę obiadu: delikatne mięso w gęstym sosie z dodatkiem curry urzeknie swoim smakiem i aromatem całą rodzinę!

Jeśli zaś wolisz zrumienionego kurczaka z patelni, wypróbuj WINIARY Pomysł na…Soczystą pierś kurczaka w złocistym curry, również wyróżniającego się unikalnym połączeniem i idealnymi proporcjami składników!

Możesz również ugościć u siebie kuchnię włoską z WINIARY Pomysł na…kurczaka w sosie włoskim z mozzarellą, podawanego z ulubionym ryżem, makaronem lub surówką!

Nie daj się zadomowić nudzie w Twojej kuchni – ale pozwól na to inspirującym pomysłom kulinarnym WINIARY!

Nie daj się nudzie w kuchni!