Zupa grochowa siły doda

Zwłaszcza, jeżeli już od początku nowego roku czujesz zimowe osłabienie, przez które brakuje Ci na co dzień werwy do działania. Potrzebujesz nie tylko odświeżenia swojego menu, ostatnimi czasy nieco monotonnego, w którym główną rolę grały ciasta, barszcze i pierogi, ale też posiłków idealnych na zimę, które będą pożywne, sycące i rozgrzeją Cię w te mroźne dni.

Mamy dla Ciebie kilka pomysłów na pyszne i gęste grochówki, które prosto i szybko przyrządzisz z Zupą Grochową Nasza Specjalność WINIARY, dostępną w najbliższej Tobie Biedronce!

Sprawdzona kompozycja grochu, czosnku i majeranku, czyli składników, które doskonale znasz ze swojej kuchni, pomoże Ci prędko wyczarować tak smaczny posiłek, jak zupa grochowa z kapustą kiszoną i golonką. Jeśli zaś wolisz aksamitnie kremową zupę, spróbuj naszego przepisu na grochówkę z parmezanem i czosnkowymi grzankami– atrakcyjnie wygląda, posypana parmezanem i szczypiorkiem, a także roztacza kuszący aromat przy stole.

Tradycyjna grochówka czy nieco odmieniona? Zupa Grochowa Nasza Specjalność WINIARY to doskonała podstawa klasycznej grochowej z boczkiem i ziemniakami tworzącej duet idealny z krokietami mięsnymi. Dla odmiany możesz się zainspirować przepisem na pożywną zupę grochową z kiełbasą i ziemniaczanym puree.

Wybierz jeden z polecanych przepisów i sprawdź, jakich przyjemności może Ci dać każda łyżka gorącej grochówki!

Zupa grochowa siły doda