Sezon na...

Grill


WINIARY zaprasza na grilla!

Gdy robi się ciepło, wychodzimy radośnie z pracy, nie chowamy się w czterech kątach, tylko zapraszamy przyjaciół, zbieramy rodzinę, szukamy idealnego miejsca na łonie natury poza miastowym zgiełkiem lub przenosimy się do ogrodu i... rozpalamy grille!

Bo czy jest coś przyjemniejszego niż wspólne grillowanie przyprawionego na ostro karczku, szparagów owiniętych w boczek z serem brie, szynki w ziołach prowansalskich, karkówki marynowanej w miodzie i musztardzie, warzywnych szaszłyków, faszerowanych papryk i cukinii oraz mnóstwa innych potraw i przekąsek z grilla, które zjadamy z satysfakcją pod błękitnym niebem?

W naszych przepisach na grilla podpowiadamy, jakie grillowane potrawy można przyrządzić na świeżym powietrzu, jakie składniki do sałatek na grilla sprawdzą się najlepiej do dań z grilla oraz jak zaplanować wiosenny lub letni piknik w gronie najbliższych.

Zanim podejmiesz się organizacji grilla, koniecznie przeczytaj, jak rozpalić grilla i jakie grillowane warzywa warto przyrządzić z pomysłem dla gości!

Grill