Nasze przepisy szybka kolacja

szybka kolacja


Po męczącym dniu z pewnością marzysz już tylko o prysznicu i położeniu się do łóżka, więc przygotowywanie kolacji nie sprawia Ci przyjemności. Pomożemy Ci to zmienić! Z naszymi przepisami przyrządzisz szybką i smaczną kolację!

Według dietetyków kolację należy zjeść najpóźniej trzy godziny przed snem, a dodatkowo powinna być ona lekkostrawna. Nie oznacza to w każdym razie, że na kolację trzeba jeść tzw. jedzenie dla królika! Najważniejszą zasadą jest unikanie produktów tłustych lub sztucznie posłodzonych, więc pozostaje nam cała gama smacznych i zdrowych składników.

Owoce, szybką warzywa, nabiał, chude mięsa – wybór jest bardzo szeroki. Wśród naszych przepisów na szybką kolację znajdziecie m.in. propozycje przygotowania smacznych kanapek z indykiem lub makrelą, kolorowych sałatek z kurczakiem, brzoskwinią i miętą a także lekkich tostów z pastą rzodkiewkową. W roli szybkiej kolacji doskonale sprawdzą się także owoce – pełnoziarniste naleśniki z truskawkami, jogurt naturalny z egzotyczną mieszanką lub gęste, pożywne koktajle.