Receptury bez glutenu i z mniejszą ilością soli

Dbamy o to, co ważne

W trosce o Twoją dietę

Jedną z podstawowych wartości w WINIARY jest dbanie o zbilansowaną dietę i Twoje dobre samopoczucie. Kierujemy się nią pracując nad nowymi produktami, udoskonalając receptury tych już obecnych na rynku oraz edukując poprzez nasze opakowania.

100% informacji = świadomy wybór

Zbilansowana dieta to nie tylko dbanie o to co, ale także ile jesz. Właśnie dlatego na tyle naszych opakowań wprowadziliśmy KOMPAS ŻYWIENIOWY – rzetelną informację na temat wartości odżywczych oraz poprawnego komponowania posiłków z użyciem naszych produktów.

Wszystko po to, aby ilość dostarczanego Twojemu organizmowi pożywienia była odpowiednia – nie za mała, ale także nie za duża.

Znajdziesz tam również pełny skład naszych produktów, aby świadomie dokonywać wyborów w sklepie.

Redukujemy sól
w naszych produktach

W WINIARY, na podstawie zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, opracowaliśmy wewnętrzne regulacje określające limity zawartości soli, a także innych składników w poszczególnych produktach. Mobilizuje nas to do ciągłej poprawy wartości odżywczych naszych produktów.​

Nasza „Polityka o redukcji soli” sprawiła, że w latach 2005-2015 zmniejszyliśmy ilość soli w naszych produktach o około 2100 ton! To taka ilość jaka zmieściła by się w ponad 100 TIRach!

Innowacje dla lepszej diety

Nasi specjaliści cały czas pracują nad innowacyjnymi produktami, które pozwolą Ci lepiej zbilansować dietę.

Nasz WINIARY Pomysł na soczystą pierś kurczaka został opracowany tak, byś mógł smażyć swojego ulubionego kurczaka bez dodawania tłuszczu. Jego odpowiednia ilość, dodatkowo pokryta idealną kompozycją ziół i przypraw, znajduje się już na Papirusie.

Nasze desery są bezglutenowe

Dbamy o czystość naszych linii produkcyjnych. Możesz być pewny, że produkowane przez nas desery: budynie, galaretki i kisiele są idealną propozycją dla osób, które powinny eliminować ze swojej diety gluten.